Ulubione magazyny chłopców

egmontKażdy mały chłopiec marzy, by być jak jego tata. W tym celu przyda mu się na pewno jeden z ojcowskich atrybutów, a więc gazeta, którą będzie mógł studiować na kanapie. Trudno jednak podsuwać maluchowi „Wyborczą” czy „Politykę”. Dlatego też, przedstawiamy klika propozycji idealnych dla kilkuletnich chłopców.

Hot Wheels
Dziewczynki mają swoje Barbie, więc by chłopcy nie pozostali stratni  -firma Mattel przygotowała dla nich autka Hot Wheels. Te małe samochodziki doczekały się też swojej publikacji – magazynu dla kolekcjonerów i fanów charakterystycznych resoraków. W każdym numerze znajdziemy newsy i ciekawostki o tematyce motoryzacyjnej – idealne dla prawdziwych, przyszłych mężczyzn.

Lego Star Wars
Pozycja obowiązkowa dla wszystkich synów, których tatusiowie są fanami „Gwiezdnych Wojen”. W magazynie co miesiąc pojawiają się zadania dla małych Jedi, ciekawostki i konkursy związane z uniwersum „Star Wars”. Nie lada gratka czeka także miłośników LEGO – z każdym numerem otrzymamy prezent w postaci klocków oraz przydatne wskazówki, jak zbudować ciekawe konstrukcje za pomocą LEGO.

Kaczor Donald
To gazeta, na której wychowały się tysiące chłopców w Polsce. Wielu z nich jest już dziś dorosłymi mężczyznami, jednak wciąż z łezką w oku wspomina starego, dobrego Donalda. Na łamach tego dwutygodnika, publikowanego od ponad 20 lat przez popularne wydawnictwo Egmont, znajdziemy przede wszystkim komiksy, ciekawe łamigłówki, krzyżówki i kawały. Do każdego numeru dołączony jest także prezent.

To oczywiście jedynie szczyt całej sterty czasopism przeznaczonych dla małych czytelników. A Wy jakie gazety najchętniej kupujecie swoim synom?