Zabawna i poruszająca lektura

Książka Zanim się pojawiłeś Jojo Moyes zyskała sobie okazałą popularność. Jest to lektura kobieca, w której niejedna z nas przepadnie z kolejnymi stronami. Do tego dochodzi fakt, że bohaterką jest ekscentryczna Lou, która jest miła dla każdego czytelnika. Z każdą stroną chcemy poznać jej losy i co ważne wkroczyć do jej świata. Wyobraźnia pozwala na wiele, zatem nie pozostaje nic innego jak oddanie się czytaniu.

Życie Lou w Twoim domu

W książce Zanim się pojawiłeś odnajdziemy przeróżne sytuacje, które możemy przełożyć na własne życie. I to jest właśnie najważniejsze, że przekraczamy razem z główną bohaterką przeróżne sytuacje. Mogą one być identyczne jak w naszym życiu co wpłynie na jeszcze lepszy odbiór czytanego tekstu. Jojo Moyes stworzyła powieść, która jest dla każdej kobiety czymś, co da odetchnienie od otaczającej rzeczywistości.

Na każdy wieczór

Jesienna pora, a może leżenie w hamaku w upały? Zawsze wtedy można mieć ze sobą znakomitą powieść, która poruszy a do tego nieraz wywoła salwy śmiechu. Jeśli chcemy wkroczyć do świata Lou Clark to nie pozostaje nic innego jak zakup tej właśnie lektury. Do tego dochodzi także fakt, że jest to jedna książka z całego cyklu o tej jakże ciekawe dwudziestokilkuletniej bohaterce. Można zatem oderwać się od obowiązków i pójść za głosem liter, które przywołują aby dowiedzieć się co dalej. Jeśli znajdziemy czas lub kiedy czas znajdzie nas na czytanie książki to szybko dowiemy się jakie ciekawe sytuacje z niej wynikną. Nie  pozostaje zatem nic innego jak inwestycja w to, co dobre dla umysłu.