Polska księgarnia internetowa – bestseller o fotografii

W Polsce w księgarniach prym wiedzie na półkach książka o fotografii. Książka, która wciąga zarówno amatorów, jak i profesjonalistów do świata zdjęć. Książka, którą interesują się czytelnicy w każdym wieku. Polska księgarnia internetowa posiada w swoich zasobach „Make Photography Easier” autorstwa Katarzyny Tusk. Ta książka zdecydowanie zawładnęła serca polskich czytelników. Dlaczego?

Każdy uwielbia zdjęcia
Większość uwielbia zdjęcia. Jedni kochają je robić, obrabiać i zmieniać. Inni wolą się fotografować i wybierać te najlepsze.
Dzięki zdjęciom wracamy do wspomnień, które przypominają Ci najlepsze momenty z życia. Książka pani Katarzyny Tusk to wyjątkowy album, który zawiera zdjęcia doskonałej jakości, wskazówki jak robić dobre zdjęcia, dbając przy tym o każdy szczegół. Autorka opisuje w niej własne doświadczenia z fotografowaniem. Nie tylko ze strony fotografa ale i osoby fotografowanej.
Książki należy szukać w dobrych polskich księgarniach internetowych.

Recepta na dobre zdjęcia
W Make Photography Easier nie ma wprost podanej recepty na dobre zdjęcia. Autorka przyznaje wprost, że jeszcze sama jej nie odnalazła. Pokazuje natomiast co zrobić, by zdjęcia stały się lepsze. I nie ma tu na myśli zawiłych programów komputerowych. Proponuje zmiany przestrzeni tak, by ta wyglądała na zdjęciach bardziej naturalnie a przy tym wyjątkowo.

W Polsce książka zyskała bardzo dobre opinie, a rady opisane w niej na pewno przydadzą się nie tylko profesjonalnym fotografom ale i wszystkim tym, którzy lubią robić zdjęcia choćby swoim bliskim.