Książki erotyczne? Wstydliwa przyjemność?

Erotyka otacza nas praktycznie na każdym kroku. Ponętne kobiety reklamują nawet takie prozaiczne produkty, jak blacho-dachówka czy opony samochodowe… Niestety nie umiemy jeszcze do końca szczerze mówić o swoich seksualnych pragnieniach. Kryjemy się z nimi. Mimo to w ostaniach latach książki erotyczne regularnie trafiają na listy bestsellerów.

Dlaczego warto sięgać po książki erotyczne?

książka erotyk

Nie jest to zazwyczaj literatura zbyt wysokich lotów, jednak i ona ma swoje zalety. Po pierwsze dzięki niej możemy pobudzić swoje fantazje seksualne. Oczywiście nawet najbardziej pikantna książka nie zastąpi nam kontaktu z ukochana osobą, ale pomoże nam rozwiać nudę i pokonać monotonię w łóżku. A te pojawiają się nawet w najlepszych związkach. Sceny opisane na kartach książek mogą być dla kochanków ciekawą inspiracją.

Książki erotyczne są też świetnym lekiem na naszą nieśmiałość. Czytając otwieramy nasz umysł na nowe doświadczenia. Zdarza się jesteśmy zaszokowani śmiałymi scenami, może trochę zniesmaczeni, ale zazwyczaj budzą naszą ciekawość.

A gdy pokonamy tę barierę, przychodzi czas na przekroczenie kolejnych. Wiele osób wstydzi się swoich nieco bardziej pikantnych myśli. Bardzo często wynika, to z konserwatywnego wychowania, jakie wynieśliśmy z domu. Zahamowania mogą też wynikać z naszej osobowości. Książki erotyczne mogą pomóc nam poluzować gorset naszych własnych ograniczeń. Dzięki nim możemy spełnić nasze najbardziej skrywane pragnienia. Sprawdź listę książek erotycznych w księgarni Rewolucja i otwórz się na nowe doświadczenia.