Książka tradycyjna, a może audiobook?

chłopiec czytający książkęPoszukiwania idealnego prezentu są zawsze wielkim wyzwaniem, tym bardziej jeśli chcemy bezbłędnie trafić w gust obdarowanej osoby. Co wybrać dla mola książkowego?

Poszukiwania idealnego prezentu dla etatowego czytelnika nie powinny wykraczać poza ścisłe terytorium jego zainteresowań, czyli książki. Problemem może okazać się oczywiście wybór tematyki, ale jeśli potrafi się określi choć trochę zainteresowania solenizanta łatwiej będzie zawęzić horyzont eksploracyjny.

Kupując coś dla kobiety biznesu, która wiele godzin spędza w podróży za kółkiem swojego auta nie należy bać się selekcji poradnika mającego na celu podnieść jej kompetencje negocjacyjne, czy sprzedażowe. Rzetelnej wiedzy nigdy za wiele, a forma audiobooka sprawdzi się doskonale jako efektywne wykorzystanie czasu jazdy samochodem.

Audiobooki będą również idealnym rozwiązaniem technologicznym dla zabieganej żony i matki trójki dzieci, która nigdy nie znajduje czasu by spokojnie zasiąść w fotelu z książką w ręku i filiżanką ulubionej herbaty. Ta sama kobieta sprzątając, gotując i wykonując inne czynności domowe słucha radia, lub od czasu do czasu rzuca okiem na poranne programy śniadaniowej telewizji. Czy zamiast wysłuchiwania bloków reklamowych nie wolałaby skupić swojej uwagi na jakiejś romantycznej powieści, lub przydatnym poradniku w wersji audio?