Gry planszowe na imprezy

Kolejna domówka, ograniczona liczba gości. Co robić tym razem? Włączyć kolejny film? Sączyć piwo, gadając o głupotach?

A może by tak w coś zagrać?

To na pewno ciekawa i oryginalna alternatywa. Większość towarzystwa na pewno się wkręci i będzie się dobrze bawić. Ludzie to urodzeni gracze. Każdy kocha rywalizację i ma żyłkę do hazardu.

Ale w co?

Wszyscy kojarzą takie gry planszowe jak chińczyk, Monopoly, szachy, warcaby, Scrabble. Każda z nich jest dobra na początek. Tym bardziej, że większość gości raczej będzie ogarniała zasady. Można na imprezie zorganizować miniturniej. Z nagrodami. Nawet symbolicznymi, jak butelka piwa. Liczy się sam fakt uhonorowania zwycięzcy po serii rozgrywek.

A jak się znudzi?

Wtedy w dobrym sklepie internetowym z grami można wybrać kolejną planszówkę. Najlepiej urządzić głosowanie. W końcu mamy demokrację. Jedni wolą tradycyjne formy z typową planszą, kostką i pionkami. Drudzy preferują zagadki i łamigłówki. Kolejni są fanami nawiązań do seriali czy książek będących aktualnie na topie. Jeszcze inni uważają, że gry powinny gwarantować przede wszystkim śmiech i rozrywkę, dlatego najlepsze są te, które budzą pieprzne skojarzenia. Na szczęście wybór gier na imprezy jest nieograniczony.

Gry planszowe kupisz online tu