Doradca Smaku – książka dla każdego

Na polskim rynku książkowym istnieje sporo pozycji kulinarnych. I choć większość z nich to z pewnością pozycje bardzo udane, to nie ma co ukrywać – zwykle nie są one dopasowane do potrzeb Czytelnika. Zupełnie inaczej jest w przypadku Doradcy Smaku Michela Morana.

Prosta, przejrzysta treść

Czy książka kucharska może być zawiła? Jak najbardziej! Jej treść może być na tyle trudna w odbiorze, że przygotowanie poszczególnych potraw będzie dla nas nadzwyczaj trudne. Na szczęście sam Moran przygotował dla nas zbiór w miarę prostych, choć niecodziennych potraw.

Składniki

Zaletą książki Doradca Smaku jest wykorzystanie w przepisach ogólnodostępnych składników, tak charakterystycznych dla naszej, polskiej kuchni. Dzięki temu rozwiązaniu przygotowanie konkretnych potraw nie jest zbyt skomplikowane i co ważne – nie wydłuża się czas wyszukiwania poszczególnych składników.

Zawartość interaktywna

Doradca Smaku to publikacja interaktywna, która zawiera w sobie także mnóstwo dodatkowej treści w nowatorskiej formie. Centrum jej stanowią krótkie wideo – poradniki, z których można nauczyć się naprawdę dużo.

Poradniki te są dostępne w postaci łatwych do odczytania QR kodów. Wystarczy, że posiadamy odpowiedni telefon i rzecz jasna – określoną aplikację wykorzystywaną do ich odczytywania.