Ciemna strona branży medycznej

Branża medyczna przynosi każdego roku wielkie pieniądze koncernom, które w niej działają. Z tego powodu w branży tej działa wiele grup lobbujących za pewnymi rozwiązaniami czy sposobami leczenia. Bez wątpienia warto poznać mniej chwalebną stronę tej branży.

Książki związane z tym tematem

Jedną z nowszych pozycji na rynku traktujących na ten temat jest ta oto książka Ukryte terapie Jerzego Zięby. Autor już od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią. W książce tej prezentuje swoje obserwacje, a także wnioski po przeprowadzanych badaniach.

Pozycja ta posiada również podtytuł, który brzmi, „czego Ci lekarze nie powiedzą”. Recenzenci opisali tę książkę jako podobną do kryminału. Jest to, więc propozycja dla osób, które lubią tego typu literaturę.

Nie można jednak zapomnieć o treści Ukrytych terapii. Prezentowane informacje oparte są na wieloletnich badaniach. Z tego powodu w książce znajdują się wyłącznie informacje wielokrotnie sprawdzone. Pozycja ta okazuje medycynę z innej strony, która przed zwykłymi ludźmi jest często całkowicie zasłaniana.

Medycyna naturalna jest bez wątpienia bardzo ciekawym zagadnieniem. Dzięki poznaniu ciemnej strony branży medycznej można dostrzec wiele przebiegających procesów. Również tych mniej chlubnych.